UNDERTALE FORUM
Zaloguj się lub zarejestruj.

Go down
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 134
Join date : 31/08/2017
Skąd : Warszawa
https://undertale.forumpolish.com

Obcy na forum Empty Obcy na forum

on Nie Wrz 03, 2017 5:57 pm
Personalia:
Bart Szust zwany "Żółtym Szkieletem"
Rasa:
Potwór
Wiek:
20 Lat

Wygląd:
Bart to przedstawiciel gatunku szkieletów. Jego ciało jest humanoidalne. Wyprostowany mierzy 1,8 m. Jego całe ciało zrobione jest z kości bo to szkielet. Ręce też ma podobne do człowieka ale zrobione z kości. Nogi ma też z kości ale palcami może chwytać różne przedmioty. Jest bardzo sprawny fizycznie. Jest też bardzo giętki. Jego czaszka jest dosyć duża. Ma typowe dla wszystkożerców uzębienie. A jego oczy potrafią świecić się i mrygać na żółty kolor. Bart nosi wytrzymałą żółtą kurtkę w zielone paski zapinaną na suwak. Nosi też żółte spodnie z kieszenią na pusty pistolet. Zazwyczaj nie nosi butów. Nosi on także żółty płaszcz na którym jest Delta Rune. Nosi on także kowbojski kapelusz.

Charakter:
Bart jest dosyć dziwnym szkieletem. Większość czasu spędza chodząc samotnie po Snowdin. Bart jest skromny. Nie przechwala się niczym. Jest bogaty. Zawsze stara się by w domu była czystość. Jest artystą. Lubi podziwiać widoki w Snowdin. Uwielbia jeść Hot Dogi. Nawet sam je robi. Nie lubi siedzieć cały czas w jednym miejscu. Bart często ćwiczy swoją magie i strzelanie z pistoletu. Jest strasznie gadatliwy. Bardzo dobrze strzela z broni palnej. Jest bardzo ciekawski i musi wiedzieć wszystko. Bardzo lubi zawierać nowe znajomości i wciąż szuka nowych przyjaciół. Lubi prawie wszystkich w Snowdin. Jest otwarty na inne potwory.

Historia:
Dawno temu królewski naukowiec ożenił się z piękną szkieletkom. Mieli razem dwóch synów Sansa i Papyrusa. Po kilku latach urodziło im się trzecie dziecko. Miało na imię Bart. Ale niestety żona Gastera zachorowała. Gaster zamykał się w sobie. Często pracował nad swoim eksperymentem. Gdy zbudował Rdzeń jego synowie byli jeszcze mali. Niestety życia Gastera skończyło się szybko. Spadł do Rdzenia i rozbił się w czasie i przestrzeni. Jego synowie zostali sierotami. Błąkali się po podziemu samotnie. Spotkali kiedyś potwora który dał im trochę pieniędzy na jedzenie. Musiało im to wystarczyć. Potem inny potwór ich zaatakował. Wtedy najstarszy z braci Sans skopał mu tyłek. Wtedy dowiedzieli się o swoich magicznych zdolnościach. Trenowali magie. Gdy byli trochę starsi było im coraz trudniej zarobić na życie. Sans znalazł jakąś budkę. Otworzył wtedy nielegalny punkt sprzedaży hot dogów. Bart i Papyrus pomagali mu w tym. W końcu gdy byli już dorośli i trochę zarobili kupili sobie dom w Snowdin. Bart, Sans i Papyrus żyli razem długo i szczęśliwie.

Ciekawostki:
Jest szkieletem.
Lubi gotować.
Jego ulubione danie to hot dogi.

Umiejętności:
Ponadprzeciętna Siła
Wytrzymałość Na Ogień
Dyplomata
Mistrz Miecza
Telekineza
Magia:
Ogniste Pociski
Sprowadzenie Deszczu
Lewitacja
Zamiana W Cień
Stworzenie Golema
Relacje:
Flowey - Największy wróg
Toriel - Najlepsza przyjaciółka
Sans - Starszy brat
Papyrus - Starszy brat
Undyne - Przyjaciółka
Alphys - Przyjaciółka
Asgore Dreemurr - Król
Asriel Dreemurr - Dawny przyjaciel
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach