UNDERTALE FORUM
Zaloguj się lub zarejestruj.

Join the forum, it's quick and easy

UNDERTALE FORUM
Zaloguj się lub zarejestruj.
UNDERTALE FORUM
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 134
Join date : 31/08/2017
Skąd : Warszawa
https://undertale.forumpolish.com

Obcy na forum Empty Obcy na forum

Nie Wrz 03, 2017 5:57 pm
Personalia:
Bart Szust zwany "Żółtym Szkieletem"
Rasa:
Potwór
Wiek:
20 Lat

Wygląd:
Bart to przedstawiciel gatunku szkieletów. Jego ciało jest humanoidalne. Wyprostowany mierzy 1,8 m. Jego całe ciało zrobione jest z kości bo to szkielet. Ręce też ma podobne do człowieka ale zrobione z kości. Nogi ma też z kości ale palcami może chwytać różne przedmioty. Jest bardzo sprawny fizycznie. Jest też bardzo giętki. Jego czaszka jest dosyć duża. Ma typowe dla wszystkożerców uzębienie. A jego oczy potrafią świecić się i mrygać na żółty kolor. Bart nosi wytrzymałą żółtą kurtkę w zielone paski zapinaną na suwak. Nosi też żółte spodnie z kieszenią na pusty pistolet. Zazwyczaj nie nosi butów. Nosi on także żółty płaszcz na którym jest Delta Rune. Nosi on także kowbojski kapelusz.

Charakter:
Bart jest dosyć dziwnym szkieletem. Większość czasu spędza chodząc samotnie po Snowdin. Bart jest skromny. Nie przechwala się niczym. Jest bogaty. Zawsze stara się by w domu była czystość. Jest artystą. Lubi podziwiać widoki w Snowdin. Uwielbia jeść Hot Dogi. Nawet sam je robi. Nie lubi siedzieć cały czas w jednym miejscu. Bart często ćwiczy swoją magie i strzelanie z pistoletu. Jest strasznie gadatliwy. Bardzo dobrze strzela z broni palnej. Jest bardzo ciekawski i musi wiedzieć wszystko. Bardzo lubi zawierać nowe znajomości i wciąż szuka nowych przyjaciół. Lubi prawie wszystkich w Snowdin. Jest otwarty na inne potwory.

Historia:
Dawno temu królewski naukowiec ożenił się z piękną szkieletkom. Mieli razem dwóch synów Sansa i Papyrusa. Po kilku latach urodziło im się trzecie dziecko. Miało na imię Bart. Ale niestety żona Gastera zachorowała. Gaster zamykał się w sobie. Często pracował nad swoim eksperymentem. Gdy zbudował Rdzeń jego synowie byli jeszcze mali. Niestety życia Gastera skończyło się szybko. Spadł do Rdzenia i rozbił się w czasie i przestrzeni. Jego synowie zostali sierotami. Błąkali się po podziemu samotnie. Spotkali kiedyś potwora który dał im trochę pieniędzy na jedzenie. Musiało im to wystarczyć. Potem inny potwór ich zaatakował. Wtedy najstarszy z braci Sans skopał mu tyłek. Wtedy dowiedzieli się o swoich magicznych zdolnościach. Trenowali magie. Gdy byli trochę starsi było im coraz trudniej zarobić na życie. Sans znalazł jakąś budkę. Otworzył wtedy nielegalny punkt sprzedaży hot dogów. Bart i Papyrus pomagali mu w tym. W końcu gdy byli już dorośli i trochę zarobili kupili sobie dom w Snowdin. Bart, Sans i Papyrus żyli razem długo i szczęśliwie.

Ciekawostki:
Jest szkieletem.
Lubi gotować.
Jego ulubione danie to hot dogi.

Umiejętności:
Ponadprzeciętna Siła
Wytrzymałość Na Ogień
Dyplomata
Mistrz Miecza
Telekineza
Magia:
Ogniste Pociski
Sprowadzenie Deszczu
Lewitacja
Zamiana W Cień
Stworzenie Golema
Relacje:
Flowey - Największy wróg
Toriel - Najlepsza przyjaciółka
Sans - Starszy brat
Papyrus - Starszy brat
Undyne - Przyjaciółka
Alphys - Przyjaciółka
Asgore Dreemurr - Król
Asriel Dreemurr - Dawny przyjaciel
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach