UNDERTALE FORUM
Zaloguj się lub zarejestruj.

Go down
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 134
Join date : 31/08/2017
Skąd : Warszawa
https://undertale.forumpolish.com

Przedmioty Empty Przedmioty

on Sob Wrz 02, 2017 8:09 pm
Płatki Temmie (Temmie Flakes) – Tak naprawdę to tylko pudełko pełne kawałków kolorowego papieru, ale mimo tego Temmie je uwielbiają. Sprzedawane wyłącznie przez Temmie i leczą 2% HP. Cena w sklepie: 2 g.
Kamienny Cukierek (Rock Candy) – Przepis na domowy kamienny cukierek: Podnieś kamień. Leczy 1% HP. Cena w sklepie: 3 g.
Dyniowe Pierścienie (Pumpkin Rings) – Mała dynia ugotowana tak, jak cebulowe pierścienie. Leczy 8% HP. Cena w sklepie: 4 g.
Bandaże (Bandage) – Zwykły bandaż, którym można obwiązać rany, aby odzyskać 10% HP. Cena w sklepie: 5 g.
Potworny Cukierek (Monster Candy) – Pospolity wytwór cukierniczy potworów o kompletnie nielukrecjowym smaku. Jego zjedzenie odnawia 10% HP. Cena w sklepie: 5 g.
Pajęczy Pączek (Spider Donut) – Fioletowy pączek zrobiony z pająków przez pająki. Wytwór sprzedawany tylko przez pająki, leczący 12% HP. Cena w sklepie: 7 g.
Psia Sałatka (Dog Salad) – Psie danie, które może być złożone z przeróżnych składników. To właściwie loteria co znajdziesz wewnątrz opakowania. Kości leczą 2% HP, smażone piłki tenisowe 10% HP, smaczna pogadanka 30% HP, a jak znajdziesz „dosłowny śmietnik” to odzyskujesz całe HP. Cena w sklepie: 10 g.
Stoicka Cebula (Stoic Onion) – Cebula, która, nawet zjedzona na surowo, nie powoduje płaczu. Odnawia 5% HP. Cena w sklepie: 10 g.
Krokiet (Croquet Roll) – Pieczone ciasto, tradycyjne serwowane wraz z młotkiem. Leczy 15% HP. Cena w sklepie: 12 g.
Lizak (Unisicle) – Zwykły lizak. Leczy 11% HP. Cena w sklepie: 15 szł.
Miłolód (Nice Cream) – Słodycze podobne do lodów, które występują aż w 21 smakach. Sprzedawane wyłącznie przez Miłodziarza, który kręci się po Podziemiu ze swym wózkiem. Leczy 15% HP. Cena w sklepie: 15 g.
Widmowy Owoc (Ghost Fruit) – Przezroczysty owoc, który zjedzony, cóż, nigdy nie wyleci z drugiej strony. Leczy 16% HP. Cena w sklepie: 15 g.
Ostatnie Marzenie (Last Hope) – Mistyczny przedmiot o nieokreślonym kształcie. W trakcie walki leczy 17% HP, poza nią 12%. Cena w sklepie: 17 g.
Morska Herbata (Sea Tea) – Herbata zrobiona ze lśniącej wody, którą można znaleźć w Wodospadach i tylko tam jest sprzedawana, przez Gersona. Leczy 10% HP po wypiciu i zwiększa twoją szybkość. Cena w sklepie: 18 g.
Pajęczy Cydr (Spider Cider) – Napój wykonany z całych pająków, nie tylko z soku. Wytwór sprzedawany tylko przez pająki, leczący 24% HP. Cena w sklepie: 18 g.
Cynamonowy Króliczek (Cinnamon Bunny) – Bułeczka o smaku cynamonu w kształcie uroczego króliczka. Sprzedawana tylko w Snowdin. Leczy 22% HP. Cena w sklepie: 25 g.
Jedzenie Astronauty (Astronaut Food) – Szczelnie zapakowane jedzonko dla pupila astronauty. Leczy 21% HP. Cena w sklepie: 25 g.
Krabie Jabłko (Crab Apple) – Wodny owoc przypominający skorupiaka. Leczy 18% HP. Cena w sklepie: 25 g.
Prupki Jemniaczane (Popato Chisps) – To tylko zwykłe, nieco przeterminowane chipsy ziemniaczane. Odnawiają 13% HP. Cena w sklepie: 25 g.
Szczenięcociasty Deser Lodowy (Puppydough Icecream) – Deser zrobiony z małych szczeniaczków, smakujący jak małe szczeniaczki. Leczy 28% HP. Cena w sklepie: 25 g.
Śmieciowe Żarcie (Junk Food) – To dosłownie śmieciowe żarcie, wygrzebane z Wysypiska spośród ludzkich odpadów. Odnawia 17% HP. Cena w sklepie: 25 g.
Hot Dog? – Niby zwykły hot dog, ale zamiast mięsa zastosowano roślinę zwaną „wodną kiełbasą”. Leczy 20% HP. Cena w sklepie: 30 g.
Hot Cat – Przypomina hot doga, ale wydaje miauczące odgłosy podczas jedzenia. Leczy 21% HP.  Cena w sklepie: 31 g.
Porzucona Tarta (Abandoned Quiche) – Jajeczno-szpinakowa tarta o zniszczonej psychice. Leczy 34% HP. Cena w sklepie: 35 g.
Podwójny Lizak (Bisicle) – Dwa lizaki w cenie jednego. Leczy 22% HP, albo 11%, gdy zje się tylko pół. Jak zjesz tylko pół, Podwójny Lizak staje się zwykłym Lizakiem. Cena w sklepie: 30 g.
Kawałek Bałwana (Snowman Piece) – Ot trochę ugniecionego, nieco magicznego śniegu. Leczy 45% HP. Do zdobycia tylko w Snowdin. Cena w sklepie: 40 g.
Uciszacz Szczeniaków (Hush Puppy) – Owa potrawa to w istocie zaklęcie, które powinno neutralizować psią magię. W każdym razie odnawia 65% HP. Cena w sklepie: 40 g.
Zupka Błyskawiczna (Instant Noodles) – Paczka zawiera wszystko co potrzebne na szybki posiłek. Właściwości leczące zupki zależą od tego ile masz czasu. W trakcie walki musisz zjeść na sucho, więc odzyskasz tylko 4% HP, poza walką masz więcej czasu, więc zregenerujesz po zjedzeniu 15% HP, a jak pozwolisz zupce napęcznieć przez jeden post, odzyskasz 90% HP. Cena w sklepie: 50 g.
Gwiezdniak (Starfait) – Luksusowy deser ugotowany ze lśniących gwiazd. Odnawia 14% HP, a zjedzenie podczas walki daje jednorazowo 5% do przekonania przeciwnika. Do kupienia tylko w restauracjach sygnowanych marką MTT. Cena w sklepie: 60 g.
Złe Wspomnienie (Bad Memory) – To chyba czyjeś nieprzyjemne wspomnienie. Zjedzone, gdy masz więcej niż 3% HP sprawi, że stracisz 1%, ale jeśli masz 3% lub mniej życia, odzyskasz je całe. Cena w sklepie: 100 g.
Wykwintny Burger (Glamburger) – Luksusowy Burger upieczony z jadalnego brokatu i cekinów. Odnawia 27% HP, a zjedzenie podczas walki daje jednorazowo 10% do przekonania przeciwnika. Do kupienia tylko w restauracjach sygnowanych marką MTT. Cena w sklepie: 120 g.
Ślimacze Ciasto (Snail Pie) – Ciasto zrobione ze ślimaków wedle osobistego przepisu królowej, które odnawia 99% HP. Cena w sklepie: 148 g.
Ciasto Karmelowo-Cynamonowe (Butterscotch-Cinnamon Pie) – Przepyszne ciasto zrobione wedle osobistego przepisu królowej, które odnawia całe życie. Cena w sklepie: 150 g.
Legendarny Bohater (Legendary Hero) – Luksusowa kanapka w kształcie miecza. Odnawia 40% HP, a zjedzenie podczas walki daje jednorazowo 20% do przekonania przeciwnika oraz wzmacnia zdolności bitewne. Do kupienia tylko w restauracjach sygnowanych marką MTT. Cena w sklepie: 300 g.
Stek w Kształcie Twarzy Mettatona (Steak in the Shape of Mettaton’s Face) – Olbrzymi, luksusowy stek w kształcie twarzy Mettatona, ale raczej nie upieczono go z mięsa. Odnawia 60% HP, a zjedzenie podczas walki daje jednorazowo 35% do przekonania


PS:Tu jest PBF RolePlay. Przedmioty te możesz kupić lub sprzedać. Ewentualnie znaleźć.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach