UNDERTALE FORUM
Zaloguj się lub zarejestruj.

Go down
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 134
Join date : 31/08/2017
Skąd : Warszawa
https://undertale.forumpolish.com

Drewniana Chatka Empty Drewniana Chatka

on Pon Wrz 04, 2017 10:04 am
Średniej wielkości dom, znajdujący się trochę w trochę dalszej części Waterfall; zdecydowanie oddalony od "osiedla mieszkalnego" (aka domów duszków i Undyne).
Na pierwszy rzut oka domek przypomina... Niewielką psią budę. Do złudzenia przypominającą jedną tych ze Snowdin. Głównym czynnikiem odróżniającym ją jest wejście - są to typowe drzwi, najwidoczniej całkiem niedawno wbudowane. Bardzo wyróżniają się na tle starego drewna, które prawdopodobnie z czasem pokrył mech, a gdzieniegdzie nawet i zaatakowała pleśń, z którą ktoś najwidoczniej bardzo zaciekle walczył. Po prawej stronie chatki znajduje się nieduży ogródek - aktualnie bardzo zaniedbany, nie rośnie w nim nic poza chwastami. Po obu stronach wejścia do tego lokum znajdują się świecące grzybki.
Mieszkanie w środku jest zdecydowanie większe, niż można by było się spodziewać. Jest to spowodowane między innymi tym, że domek jest wbudowany w skałę. Ogólnie wyposażenie można określić jako staroświeckie - w każdym pomieszczeniu są jakieś typowo babcine dywany, zakurzone wazy, a praktycznie na każdej ścianie wiszą obrazki, w większości pejzaże - ni brzydkie, ni ładne. Komody są zagracone statkami w butelkach. Pomieszczeń jest w sumie osiem. Są to kolejno - przedpokój, tuż koło niego kuchnia z oknem na ogródek, sporej wielkości salon, z którego można przejść do dwóch sypialni i łazienki, która z kolei łączy się z dwoma mniejszymi - ostatnimi - pokoikami, mianowicie spiżarnią i pokojem, w którym zalegają niepotrzebne rzeczy, przez samego gospodarza nazywanego graciarnią.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach